Täielik tööriiete valimise juhend

electrobaltic
Jaga postitust

Tööriided on igas tööstusharus ülimalt tähtsad sellel lihtsal põhjusel anname teile ülevaate täieliku töörõivaste valimise juhendist. Alustuseks on ülioluline, et riietaksite oma töötajad tööriietesse, mis oleks visuaalselt atraktiivne ja loob potentsiaalsetele klientidele, partneritele ja isegi laiemale avalikkusele suurepärase esmamulje. Ärimaailmas – olenemata sellest, millises sektoris te tegutsete – võib see esmamulje maailma muuta.

  • Tööriiete valimine

Veelgi enam, võib arvestada ohutuskaalutlustega. Näiteks ekstreemsetes keskkondades töötavad, raskete masinate või ohtlike ainete käitlemise töötajad peavad olema varustatud õige varustusega, et hoida neil töökohal soe, mugav ja ohutu. Seetõttu ei ole tööriiete valimine kergekäeline ülesanne, sest sellest võib sõltuda teie töötajate heaolu ja teie ettevõtte maine. See põhjalik juhend kirjeldab tegureid, mida peate omale sobivate töörõivaste valimisel arvestama.

  • Tööriiete väljanägemine

Olenemata sellest, kas eeldate, et teie töötajad suhtlevad regulaarselt avalikkusega, peaksite tööriided valides siiski esikohale seadma kuvandi, mille nende tööriie loob. Võtke arvesse keskkonda, milles nad tegutsevad, ja teie ettevõtte kaubamärki ning valige vastavalt sellele rõivad ja stiilid.

  • Tööriiete bränding

Kõigil, välja arvatud kõige haruldasematel juhtudel, on teie ettevõtte riiete kaubamärgi kasutamine iseenesestmõistetav, kuna see on võimalus suurendada kaubamärgi eksponeerimist ja tekitada töötajate ühtsustunnet. Otsustage, kus soovite kaubamärki eksponeerida, meie omaltpoolt tegeleme teie brändingu trükkimisega tööriietele. Mida selleks vajame? Saatke oma ettevõtte logo meile vektor failis ja jätke ülejäänud meie mureks.

  • Tööriiete värvid

Ülalmainitud kaubamärgiga olemuslikult seotud soovite tõenäoliselt valida värvid, mis on teie ettevõtte kaubamärgiga kooskõlas või seda täiendavad. Teie valitud tööriietuse stiil võib saadaolevale paletile piiranguid, seega kaaluge probleemi iga nurga alt enne värviskeemi otsustamist.

  • Tööriiete  eesmärk

Jällegi on töökeskkond ülimalt oluline, kui valida, millist tüüpi ettevõtte tööriided nende tööriietus hõlmab. Näiteks need, kes veedavad suure osa ajast õues, võivad vajada lisakaitset kliima vastu, seega võivad fliisid ja isoleeritud jakid olla ideaalne lahendus.

  • Tööriiete vastupidavus

Kas teie ettevõttel on suur töötajate voolavus? Kas töörõivad peaksid kestma mitu aastat või on see mõeldud ühekordseks ettevõtteürituseks? Rõivastelt nõutav eluiga sõltub suuresti sellest, millest need on valmistatud ja milliseid tehnikaid nende valmistamisel kasutatakse.

  • Tööriiete kangad

Olles hoolikalt kaalunud kõiki ülalmainitud punkte, saate nüüd otsustada, millistest materjalidest soovite tööriided luua. Tugevamad kangad ja kihilised riided sobivad ideaalselt välitöökeskkonda, samas kui ühekordseks kasutamiseks mõeldud T-särke saab valmistada kergematest (ja soodsamatest) materjalidest.

  • Tööriiete kogus

Teine oluline kaalutlus tööriiete valimisel on vajalike esemete kogus. Kui teil on palju tööjõudu, saate tõenäoliselt kasutada heldeid allahindlusi, ostes kaupu hulgi. Enne tellimuse esitamist mõelge täpselt välja, mitu ühikut igat rõivaeset vajate (ja mis suurustes!). Kui kogute teavet selle kohta, kui palju ja millises suuruses üksusi vajate, on hea mõte pidada üksikasjalikku arvestust selle kohta, milline töötaja milliseid esemeid saab kätte. Nii väldite varude jagamisel segadust ja kindlustate, et kõik saavad neile määratud töörõivad.

  • Tööriiete hind

Loomulikult on äriotsuste tegemisel esmatähtis bilanss ja peate koostama oma töötajate tööriiete jaoks kohandatud eelarve. Kuna tööriided on mõeldud erinevatele otstarvetele, on võimalik korraga ammutada mitmest erinevast potist, nagu tervishoid ja ohutus, inimressursid ja turundus. Nii saate kulusid jagada ja ots-otsaga tõhusamalt kokku tulla.

  • Tööriiete varud

Arvestades ülalmainitud hulgiostu allahindlusi, on väga tõenäoline, et tellite rohkem tööriideid, kui teil praegu nende pakkumiste kasutamiseks vaja on. Tõepoolest, see on lihtsalt hea äritava, sest kunagi ei tea, millal uus töötaja meeskonnaga liitub. Määrake koht (eelistatavalt ettevõtte territooriumil), kus hoida üleliigset varu seni, kuni seda veel vaja ei ole. Sellise täieliku tööriiete valimise juhendiga peaks olema tööriiete valimine nagu jalutuskäik pargis.

Pakume Teie ettevõttele erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tööriideid ja jalatseid. Meie kauplusest saate soetada alljärgnevate rändide tooteid:

Soovid rohkem infot meie tööriiete kohta täida vorm ja me võtame teiega ühendust. Meie kontakt